کانال کودک مشاوره روانشناسی آنلاین درباره مشکلات و مسائل کودکان و نوجوانان و نیز مشاوره روانشناسی آنلاین درباره مسائل روانی، ازدواج، خانواده و مشکلات زناشویی و تحصیلی را برای مخاطبان پادکست فراهم کرده است. مشاوره آنلاین روانشناسی در پادکست کانال کودک با حداقل هزینه قابل رزرو است.

هزینه هر جلسه مشاوره روانشناسی آنلاین تا چهل و پنج دقیقه، ۷۹.۰۰۰ تومان است که با کارت های بانکی عضو شتاب قابل پرداخت است و بوسیله تلفن، اسکایپ یا واتس آپ قادر به اخذ مشاوره آنلاین خواهید بود.

لطفا” بخاطر داشته باشید که شما کماکان میتوانید سئوالات خود را بصورت رایگان  در پرسشکده کانال کودک ثبت کنید و در اسرع وقت پاسخ دریافت نمایید.

در عین حال رزرو وقت مشاوره آنلاین روانشناسی و پرداخت مبلغ ۷۹.۰۰۰ تومان، علاوه بر دریافت مشاوره روانشناسی سریع و اختصاصی، یک راه حمایت از پادکست نیز هست.

پس از تکمیل پرداخت، اطلاعات تماس با فرهاد خوارزمی به شما نمایش داده خواهد شد.

رزرو وقت مشاوره اختصاصی

پرداخت آنلاین با تمام کارتهای بانکی عضو شتاب
 • لطفا" به اندازه دو الی سه جمله درباره موضوع یا مشکل خود بنویسید
 • Date Format: YYYY dash MM dash DD
  لطفا" روز مورد نظرتان را از تقویم انتخاب کنید
 • لطفا" ساعتی را که مایل هستید انتخاب کنید.
  برای مطالعه به اینجا بروید: https://koodakchannel.com/privacy-policy/
 • ۷۹,۰۰۰ تومان
  لطفا" در هنگام پرداخت فیلتر شکن خود را خاموش کنید. همچنین در نظر داشته باشید که در اکثر مواقع، مشاوره ها راس ساعت رزرو شده انجام میشود اما ممکن است در مواردی ساعت مشاوره اندکی تغییر کند. در اینصورت بوسیله ایمیل با شما هماهنگی صورت خواهد گرفت.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .