کانال کودک مشاوره روانشناسی آنلاین درباره مشکلات و مسائل کودکان و نوجوانان و نیز مشاوره روانشناسی آنلاین درباره مسائل روانی، ازدواج، خانواده و مشکلات زناشویی و تحصیلی را برای مخاطبان پادکست فراهم کرده است. مشاوره آنلاین روانشناسی در پادکست کانال کودک با حداقل هزینه قابل رزرو است.

هزینه هر جلسه مشاوره روانشناسی آنلاین تا چهل و پنج دقیقه، ۱۸۵.۰۰۰ تومان است که با کارت های بانکی عضو شتاب قابل پرداخت است و بوسیله تلفن، اسکایپ یا واتس آپ قادر به اخذ مشاوره آنلاین خواهید بود.

لطفا” بخاطر داشته باشید که شما کماکان میتوانید سئوالات خود را بصورت رایگان  در پرسشکده کانال کودک ثبت کنید و در اسرع وقت پاسخ دریافت نمایید.

در عین حال رزرو وقت مشاوره آنلاین روانشناسی و پرداخت مبلغ ۱۸۵.۰۰۰ تومان، علاوه بر دریافت مشاوره روانشناسی سریع و اختصاصی، یک راه حمایت از پادکست نیز هست.

چنانچه مقیم خارج از ایران هستید و امکان پرداخت ریالی ندارید، لطفا” ایمیل ارسال کنید تا راهنمایی لازم جهت پرداخت ارزی برایتان ارسال شود.

 

  • لطفا" ماه و روز مورد نظرتان را با «اعداد انگلیسی» وارد کنید. بصورت پیشفرض تاریخ امروز قرار داده شده است.
  • در صورتی که به بیش از یک جلسه نیاز دارید، ابتدا ساعت جلسه اول را انتخاب کرده و پس از پرداخت، با مراجعه دوباره جلسه بعدی را نیز رزرو کنید و پرداخت آنرا انجام دهید. چنانچه ساعت انتخابی تان قبلا" رزرو شده باشد، در مرحله پایانی و با کلیک روی دکمه «رزرو و پرداخت» این موضوع به شما اطلاع داده خواهد شد.
  • لطفا" به اندازه دو الی سه جمله درباره موضوع یا مشکل خود بنویسید
  • اگر موافقت کنید، هر از گاهی هم کد تخفیف رزرو مشاوره را برایتان ایمیل میکنیم
    برای مطالعه به اینجا بروید: https://koodakchannel.com/privacy-policy/
  • ۱۸۵,۰۰۰ تومان
    لطفا" در هنگام پرداخت فیلتر شکن خود را خاموش کنید. همچنین در نظر داشته باشید که در اکثر مواقع، مشاوره ها راس ساعت رزرو شده انجام میشود اما ممکن است در مواردی ساعت مشاوره اندکی تغییر کند. در اینصورت بوسیله ایمیل با شما هماهنگی صورت خواهد گرفت.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .