پادکست کانال کودک قرار است چکار کند ؟

پادکست کانال کودک در زمینه آموزش مهارت ها و روش های علمی مربوط به پرورش و تعلیم و تربیت کودکان و نوجوان در حال فعالیت است .

فلسفه و هدف ایجاد این پروژه و این پادکست انتقال علم و آگاهی  درباره موضوعات مربوط به پرورش و تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان به والدین است.

کانال کودک اعتقاد دارد که تنها راه نجات و رستگاری یک انسان، پرورش و تربیت صحیح و علمی او در دوران کودکی و نوجوانی هست. هشتاد درصد شخصیت یک انسان در هشت سال اول زندگی فرد شکل میگیرد و انسان سالم و نرمال به لحاظ روانی کسی ست که دوران کودکی و نوجوانی را در کنار پدر و مادر آگاه و دانا سپری کرده باشد.

منظور و هدف، انتشار آگاهی در زمینه پرورش کودک و نوجوان است و مخاطب پادکست، همه افرادی هستند که یا بچه دارند و یا در آینده بچه دار میشوند.

چرا خوب است پشتیبان باشید ؟

یاری دهنده ها کمک میکنند که کیفیت و تعداد اپیزودهای پادکست بهتر و بیشتر و تعداد مخاطبین پادکست افزایش پیدا کند و انتشار آگاهی در افراد در زمینه پرورش و تعلیم و تربیت کودک و نوجوان  با ضریب بیشتر انجام شود.

چنانچه شما هم ، به اهمیت تربیت علمی کودک و نوجوان واقف هستید، اگر یاری دهنده پادکست برای هدفی که ذکر شد باشید حتما”  همه پدر و مادرهای مخاطب پادکست از شما سپاسگزار خواهند بود.

چطور میتوانید پشتیبانی کنید ؟

اگر صاحب کسب و کاری هستید یا برند شخصی دارید میتوانید درباره کسب و کار یا برندتان بنویسید و به info@koodakchannel.com بفرستید. حتما” پاسخ دریافت خواهید کرد.

و اگر شخص نیک اندیشی هستید که بصورت انفرادی و داوطلبانه قصد پشتیبانی دارید لطفا” به اینجا مراجعه و مبلغ دلخواهتان را پرداخت کنید.

در عین حال میتوانید بصورت لایو درباره موضاعات روانی، تربیتی، اختلالات شخصیتی، مشکلات زناشویی و مشاوره شخصی، خانوادگی و تحصیلی، با پرداخت وجه اقدام نمایید. این هم یکی از راه های حمایت از پادکست است که ضمن حمایت از پادکست، میتوانید برای مشکلات و مسائل و مطالب خود مشاوره بگیرید. لطفا” به اینجا مراجعه کنید و نسبت به رزرو وقت مشاوره اقدام نمایید.

و نهایتا” اگر پادکست را دوست دارید و از مطالب آن لذت میبرید، الزاما” نیازی به پرداخت برای پشتیبانی ندارید. می توانید یک ایمیل حاوی جملات دلگرم کننده که از احساس شما نسبت به پادکست نوشته شده است به info@koodakchannel.com ارسال کنید و پشتیبانی خود را نشان دهید و مایه دلگرمی باشید.